Користувацький вхід

Нестор Літописець

Обмежити пошук фільтруванням:



Узагальнення й систематизація знань про словосполучення, просте двоскладне речення (на матеріалах присвячених Дню слов’янської писемності)

Узагальнення й систематизація знань про словосполучення, просте двоскладне речення(на матеріалах присвячених Дню слов’янської писемності)



Усний журнал «Рідне слово – джерело духовності» (до Дня української писемності та мови)

Поданий сценарій допоможе дізнатися про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, почути щирі слова любові та вдячності до неї.



Виховний захід приурочений до дня народження Нестора Літописця

Даний захід спрямований на ознайомлення учнів за допомогою рольової гри з персонажем історії Київської Русі Нестором Літописцем; має на меті допомогти учням зрозуміти епоху становлення на Русі християнства; виховати в учнів повагу до почуттів людей на зламі двох епох: язичництва та християнства



Брейн-ринг до Дня писемності і мови (для 9 - 11 класів)

Брейн-ринг до Дня писемності і мови (для 9 - 11 класів)



Проект «Державні символи України»

Поширювати знання учнів про рідну державу, народні та державні символи України. Виховувати патріотичне ставлення до людей, рідної мови, українських традицій.



Афоризми преподобного Нестора Літописця

Робота ознайомить глядача з відомими афоризмами Несторя Літописця. Може бути використана під час заходів, присвячених Дню української писемності та мови.



Виховний захід до Дня української писемності та мови

Виховний захід,спрямований на вшанування пам*яті преподобгого Нестора Літописця та святкування Дня української писемності та мови



Сценарій позакласного заходу "Квітни, мово наша калинова!"

Сценарій виховного заходу до Дня української писемності та мови для учнів 6-7 класів «Квітни, мово наша рідна !»
Мета: ознайомити учнів з витоками святкування Дня української писемності та мови; красою і багатством рідної мови; розвивати навички виразного читання, творче мислення, пам'ять,уміння узагальнювати та робити висновки; виховувати любов до рідної мови, почуття гордості за наших предків.
Відеокліп «Перлина Україна»
Учениця:
Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, —
То України мова барвінкова, —



Українська мова в дущі кожного з нас

Епіграфом до відкритого виховного заходу взяті слова Олени Пчілки: «Давайте будемо розмовляти по-українському». І недаремно,бо метою виховного заходу, який носить назву «Українська мова в душі кожного з нас » є показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести що українська мова - це духовна святиня, найбільший скарб народу .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі