Користувацький вхід

Ліна Костенко

Обмежити пошук фільтруванням:



«Я вибрала долю собі сама» (Ліна Костенко)

Відкритий урок з української літератури
«Я вибрала долю собі сама»
(Ліна Костенко)

Тема: « Я вибрала долю собі сама» . Ліна Костенко. Особливості індивідуального стилю. Інтимна, пейзажна й філософська лірика («Страшні слова, коли вони мовчать…», «Українське альфреско», «Хай буде легко. Дотиком пера…», «Я вранці голос горлиці люблю», «Недумано, негадано»)



«ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ЛІНА КОСТЕНКО. РОЗДУМИ ПРО ЖИТТЯ» 11 КЛАС

ПРОПОНОВАНИЙ УРОК «ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ЛІНА КОСТЕНКО. РОЗДУМИ ПРО ЖИТТЯ» 11 КЛАС
З ДОСВІДУ РОБОТИ УЧИТЕЛЯ КИЗИМ Л.О. ЯВЛЯЄ СОБОЮ МОДЕЛЬ АНАЛІЗУ ПОЕТИЧНИХ ТВОРІВ ЛІНИ КОСТЕНКО ДЛЯ ФОРМУВАННЯ В УЧНІВ НАВИЧОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ ЛІТЕРАТУРИ



«Поезія – це завжди неповторність…» (до 90-річчя Ліни Костенко, УПЧ, 6-7 клас)

Мета: познайомити учнів із пейзажною лірикою Ліни Костенко; розкрити дивовижний світ художнього сова поетеси; розвивати навички аналізу ліричних творів; поглибити знання про художні засоби; виховувати інтерес до поетичного мистецтва, бережливе ставлення до довкілля; допомогти учням усвідомити нерозривність зв’язку людини з природою; виховувати екологічну свідомість.



"У мене жодних претензій нема до долі - моєї обраниці..."(Виховний захід до 90-річчя Ліни Костенко)

Щораз, перечитуючи Ліну Костенко, відкриваєш її для себе, мовби заново. Не стомишся і не натішишся, хоч скільки її читай. Це і є оте диво поезії, дарованої нам геніями - своїми і чужими. Хоча... чужих геніїв не буває й не може бути. Вони належать передусім своєму народові, своїй культурі, але й у світі вони не чужі. За однієї умови: якщо чуєте слово і відчуваєте поезію.



Ліна Костенко " Крила"

Розкривається зміст вірша Ліни Костенко " Крила".
Матеріал уроку цікавий ,науковий ,доступний віковій категорії учнів.



Урок української літератури у 7 класі. Л. Костенко «Чайка на крижині», «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини – її «крилатості».

Мета уроку:допомогти учням усвідомити ідейно-художнє багатство поезій Ліни Костенко, їх неповторність; розвивати критичне мислення, навички виразного читання, аналізу віршів, образне, логічне мислення; виховувати прагнення до високих моральних якостей, духовного багатства.



Сценарій літературного вечора "Поезія не має кордонів"

Сценарій літературного вечора розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші українських, російських та англійських поетів звучать в оригіналі, та в перекладі на інші мови, що дає можливість пізнати почуття автора, познайомитися з його стилем. Підбір поезій та музичне оформлення вечора допомагають прищеплювати інтерес до поезії, розвивати любов до мистецтва слова, сприяти творчому розвитку.



Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення для старшої групи за ідеями поезії Ліни Костенко «Жоржини»

Конспект інтегрованого заняття за ідеями поезії Ліни Костенко "Жоржини" розвиває інтерес до української поезії Ліни Костенко "Жоржини", навчає її розумінню, розвиває творче, художнє зв'язне мовлення; закріплює знання дітей про творчість української художниці К. Білокур; уточнює й конкретизує знання дітей про осінні явища природи.



Бінарний урок "Вічна тема кохання"

Учні із задоволенням «відвідують» Верону (заочна подорож з гідами, що супроводжується відеофрагментами з показом міста закоханих). Також діти мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички висловлюватися, спілкуватися та аналізувати сонети англійською та українською мовами.

Цікавими видами роботи для восьмикласників є інсценування фрагментів із трагедії В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта», які звучать англійською мовою та російською. Ромео та Джульєтта мають змогу показати свої неперевершені акторські здібності.



"Поезія-це завжди неповторність"

уРОК присвячений Всесвітньому дню поезії і має на меті ознайомити учнів з тим , як самі поети сприймають свою поезію , яке значення їй надають і якою вбачають роль поета і поезії в суспільстві. УЧНІ ЗАХИЩАЮТЬ ПРОЕКТИ , ПРИСВЯЧЕНІ ВИВЧЕННЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ НА ПРИКЛАДІ ТВОРЧОСТІ Лесі Українки . Т. Шевченка, Ліни Костенко , А. Малишка. Проекти представлені відеопрезентаціями .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі