Користувацький вхід

Поезія

Обмежити пошук фільтруванням:



Методична розробка для проведення виховного заходу до Всесвітнього дня поезії

У матеріалі викладена інформація щодо Всесвітнього дня поезії, який відзначається щороку 21 березня. Приділена увага поетам Миколаївької області, які своїм поетичним словом прославляють Миколаїв і Миколаївську область на всю Україну і не тільки



Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.



Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.



Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.



Обряд "Водіння кози"

Обряд надасть можливість:
- ознайомити учнів з обрядом колядування в Україні, колядками, різдвяними побажаннями, з традиціями, пов’язаними з цим святом;

-розвивати вміння виразно читати; поглибити знання з фольклору,з українського народознавства;

-виховувати любов до рідного слова, до традицій свого краю, до звичаїв свого народу.



Поетичний лабіринт "Моя країна..."

Урок української літератури в 6 класі. Поетичний лабіринт "Моя країна..."



Т.Шевченко. "Садок вишневий коло хати"

Продовжити ознайомлення учнів із поезіями Т.Шевченка, зокрема із перлиною пейзажної лірики поета - віршем „Садок вишневий коло хати”; допомогти учням усвідомити ідейно-художню цінність поезії за допомогою виразного читання, описувати власні відчуття, викликані художнім словом та вміти їх висловлювати, відтворювати настрій пейзажної поезії, виховувати любов до батьківського дому, родини, природи.



Л.Костенко. «Крила»

Л.Костенко. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини - її «крилатості», що проявляється індивідуально. Духовне багатство - найбільший скарб у житті.



Творчість моїх учнів

Діти творчі особистості.Помічають навколо себе багато цікавого. Все це намагаються передати у віршах



Вірш "Вишиваний сон"

Вірш "Вишиваний сон". Авторський вірш для молодших школярів до свята Вишиванки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі