Користувацький вхід

Метод. рекомендації + Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:



Формування соціальної та громадянської компетентності на уроках навчаємось разом

Формування соціальної та громадянської компетентності на уроках навчаємось разом



Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров`я в сучасній школі

Реалізація компетентнісного підходу у вивченні основ здоров`я в сучасній школі



«Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів учнів»

Тема безпосередньо є однією із головних для учнів– це уміння знайти у собі ресурси до навчальної діяльності, розвитку творчих здібностей, формуванню позитивної самооцінки. Одним словом: як знайти в собі сили, щоб завжди бути успішними та щасливими від того.



«Психологічні умови захисту прав дитини»

Теоретичний і практичний матеріал сьогоднішнього заняття з елементами тренінгу має на меті краще пізнати себе, допомогти усвідомити глибинний зміст і суть прав дітей, навчитись аналізувати, регулювати свою поведінку, ознайомитися з правилами та механізмом захисту прав дитини.
Заняття дасть змогу розглянути досвід у сфері прав дитини. Чого ж слід навчитися, захищаючи права? Це довгий список, але, перш ніж навчитися захищати права, треба дізнатись, які саме права є в дитини та яким чином їх можна захистити.



Взаємозвя’зок почуття і поведінки (тренінгове заняття)

Тренінгове заняття де розглядається взаємозв'язок думок, почуттів та поведінки людини.



Інформаційна лінійка до Дня Єднання «Сила народу в єдності!»

Мета: розвивати громадянські риси особистості: патріотизм, самосвідомість;
виховання в учнів любові до рідної землі, українського народу, української мови, розуміння того, що від результатів та вкладу кожного, від усвідомлення себе частиною українського суспільства залежить майбутнє та перемога нашої держави у час повномасштабного вторгнення Росії; виховати почуття обов'язку - берегти і розвивати Україну, ніколи не забувати про досвід минулого, вірити у перемогу та підтримувати українців.



Словник-довідник

У словник-довідник включено ряд сучасних слів, предметний покажчик і список літератури, виданої з питань тваринництва за останні роки, що сприятиме формуванню в майбутніх спеціалістів широкого світогляду з ефективного використання знань під час вирішення ними практичних завдань в умовах виробництва.
Словник-довідник розрахований для здобувачів освіти аграрних вищих навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації із спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».



Використання пісочної терапії, як один із методів корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

Пісочна терапія, як один з арттерапевтичних методів, що використовується під час корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами ефективно впливає на розвиток фантазії, мовлення, дрібної моторики рук. Методи пісочної терапії здатні ефективно коригувати наявні порушення та відхилення в особистісному розвитку, спираючись на внутрішні механізми зцілення та саморегуляції. Ігри з піском це одна з форм природної діяльності дітей, яка приносить їм неабияке задоволення. Це незвичайна техніка, завдяки якій дитина будує власний світ в мініатюрі з піску і невеликих фігурок.



«Розвиток навичок стресостійкості у здобувачів освіти та педагогів в умовах війни»

Методична розробка «Розвиток навичок стресостійкості у здобувачів освіти та педагогів в умовах війни» розроблено практичним психологом першої категорії Ольгою Неділько на основі підручника Л. Б. Наугольник. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2015. – 324 с. з метою сприяння в отриманні знань про стрес та управління ним.



Робота з учнями з особливими потребами на уроках трудового навчання.

В статті описана методика навчально-трудова діяльність учнів з інтелектуальними порушеннями на уроці трудового навчання. Специфіка навчально-трудової діяльності учнів з порушеннями інтелекту полягає в тому, що вона повинна будуватися на основі самостійного використання набутою досвіду, засвоєння знань і вмінь, розвитку і корекції практичних умінь і навичок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі