Користувацький вхід

Екологічне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:



"Знай! Умій! Бережи!" (сортування сміття)

Навчати підтримувати чистоту та порядок в довкіллі; ознайомити дітей з проблемою збереження чистоти навколишнього середовища, з правилами поводження із побутовим сміттям; формувати вміння сортувати сміття при його зборі, основи екологічної поведінки, уявлення про переробку сміттєвих відходів для виготовлення інших речей; розвивати потребу дотримання чистоти на вулицях міста, у парках, вдома; активізувати словниковий запас за рахунок нових слів (забруднення, відходи, переробка сміття, природне сміття тощо); виховувати дбайливе ставлення природи, охайність.



Збережемо красу землі для наших нащадків

Виховний захід присвячений дню екологічного довкілля,також роковинам трагедії на ЧАЕС



Екологічне виховання як складова процесу формування життєвих компетентностей учнів в умовах дистанційного навчання та воєнного стану.

Своїм основним завданням, як вчителя, вважаю виховання екологічно грамотної людини, особистості, яка знає цінність життя і своє місце у світі живої природи, громадянина України, який зуміє прийняти єдино вірне рішення в складній екологічній ситуації. В роботі використовую принцип природо відповідності: від знань до діяльності, від діяльності до виховання. Переконана, що знання, отримані на уроці, повинні бути реалізовані в практичній діяльності.



Методична розробка на тему: « Використання пестицидів в рослинництві»

Сучасна фітосанітарна продукція, яку застосовують у сільськогосподарському виробництві для захисту культур від хвороб, шкідників і бур’янів, є результатом складних технологічних розробок, що визначає складні механізми її дії та забезпечує різноманітність. Водночас розвиток суспільства та його спрямованість на збереження навколишнього середовища ставить перед агровиробниками вимоги щодо більш обачного та раціонального використання пестицидів.



Екологічний тренінг. Тема: "ЧОМУ ЕКОМАРКУВАННЯ – ЦЕ ВАЖЛИВО?"

Мета: сформувати в здобувачів освіти поняття про сутність екологічного маркування товарів; з’ясувати, що таке екологічне маркування товарів, які заходи може здійснити споживач, щоб обирати кращу для здоров’я та довкілля продукцію; розвивати творчу активність та пізнавальний інтерес; виховувати працелюбність, старанність, спостережливість та бережливе ставлення до природи.

Обладнання: презентація, флеш картки, онлайн–тести, відеоролики.

Компетентності: Екологічна грамотність і здоровее життя Уміння навчатися впродов жжиття Інформаційно-цифрова компетентність



Розробка проєктного завдання з ЯДС «Вирощування найвищої бобової рослини».

Ця презентація містить покроковий алгоритм вирощування бобової рослини в домашніх умовах Підійде як для використання наочно, так і для дистанційного навчання.



Презентація "Друге життя пластику"

Презентація допоможе вчителю при проведенні уроку екологічного спрямування, навчить дітей правильно сортувати сміття.



Екологічний проєкт: " Дослідження ендемічних видів Квіткових рослин, що зростають на околицях с. Липча "

Дослідження ендемічних видів Квіткових рослин, що зростають на околицях с. Липча
Об’єкт
Територія, на якій зростають рослинні представники ендемічних видів с. Липча
Предмет
Ендемічні види рослин, що зростають на околицях с. Липча
Проблемне питання
З’ясувати причину катастрофічного зменшення чисельності екземплярів наших карпатських ендеміків та обдумати умови покращення їх охорони
Актуальність теми



Конспект інтегрованого уроку-подорожі в контексті реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.



Конспект заняття "Зима-чарівниця"

Конспект заняття розрахований для дітей старшого дошкільного віку, показана методика з використання графосмужок, дослідницька діяльність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі